Uždaromoji ir reguliuojanti armatūra

Mes Lietuvos pramonei uždaromąją ir reguliuojančiąją armatūrą tiekiame nuo 1995 metų, ji naudojama naftos, chemijos, maisto pramonės, energetikos sektoriaus įmonėse, kurių didžiausios: AB "Mažeikių Nafta", AB "Achema", AB "Lifosa", AB "Klaipėdos Nafta" ir daugelyje kitų. Įrangos priežiūrą ir servisą atlieka gamintojų atestuoti aukštos kvalifikacijos UAB "Agava" specialistai.
UAB „Agava“ gali pasiūlyti ne tik plataus asortimento prietaisų ir valdymo įrangos, bet ir moderniausias kompleksines automatizavimo sistemas. Parduodama produkcija skiriama plačiai taikomąjai sričiai - nuo šildymo ir oro kondicionavimo sistemų iki stambiausių chemijos gamyklų - ten, kur reikia valdyti garo, dujų, skysčių, chemikalų srautus.
Platus produkcijos asortimentas, gerai pritaikytas specialiems reikalavimams, agresyvioms aplinkoms, patikimai valdo didelius slėgių skirtumus ir ekstremalias temperatūras. Ilgaamžės, itin efektyvios sandarinimo technologijos užtikrina  įrangos panaudojimą esant maksimaliems sandarumo reikalavimams ir apsaugo nuo aplinkai  kenksmingo nuotėkio.
Tai leidžia pritaikyti vožtuvus sudėtingiausiems reikalavimams  nepalankiausiomis sąlygomis. Be to, modulinė konstrukcija sumažina išlaidas atsarginėms dalims, montavimui ir priežiūrai, o tai leidžia gerokai sumažinti  vartotojo išlaidas.
Medžiagos, matmenys ir flanšų konfigūracija yra parenkami pagal svarbiausius industrinius standartus – ANSI, DIN, JIS.
Siūlome didelį modulinių reguliavimo vožtuvų šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemoms pasirinkimą. Vožtuvai tiekiami su elektrinėmis, elektrohidraulinėmis arba pneumatinėmis pavaromis. Šie vožtuvai patikimai veikia bet kokiame reguliavimo diapazone.
Atestuoti reguliavimo vožtuvai su apsauginių funkcijų galimybėmis užtikrina reikalaujamą vožtuvo atsidarymą ar užsidarymą atsiradus elektros energijos tiekimo sutrikimams, atsiradus pertekliniam slėgiui ar temperatūrai. Be to, užtikrinama automatikos įrangos nenutrūkstamo funkcionavimo galimybė.
 
Mes padėsime Jums parinkti pačią įrangą geriausiai atitinkančią Jūsų poreikius, ją instaliuoti ir aptarnauti.